Харківські важкоатлетки встановили рекорди на чемпіонаті України

У Харкові відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ШВСМ, на якому харків’яни завоювали 13 медалей та встановили 11 рекордів. Участь у змаганнях взяли близько 120 спортсменів з усієї України. За підсумками змагань, на рахунку харківських атлетів – 5 золотих, 5 срібних та 3 бронзові нагороди. У змаганнях серед жінок Ірина Деха посіла перше місце в ваговій категорії 81кг, а також встановила три рекорди України серед жінок: ривок – 105кг, поштовх – 126кг, сума двоборства – 232кг. Каміла Конотоп стала чемпіонкою у ваговій категорії 59кг. Вона також встановила рекорди України серед спортсменів до 23 років та до 20 років: ривок … Читати далі Харківські важкоатлетки встановили рекорди на чемпіонаті України