Харківські спортсмени виграли чемпіонат України з шашок

Харківські спортсмени завоювали 12 медалей на чемпіонаті України з шашок серед молоді та юнаків.

Турнір проходив в Івано-Франківську. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із різних областей України трьох вікових категорій – молодь (1994 р. н. і молодше), кадети (2004 р. н. і молодше) і «юні надії» (2010 р. н. і молодше).

За підсумками чемпіонату серед кадетів харків’янка Дар’я Лобанова перемогла в класичній грі і завоювала срібну медаль в блискавичній грі. Ще одна харківська спортсменка Катерина Кунавкіна посіла в класичній грі серед кадетів 3-е місце.

Серед молоді харків’янин В’ячеслав Новицький посів 2-і місця в класичній і в блискавичній іграх, а також 3-е місце – у швидкій грі. Також срібну медаль у швидкій грі завоював Максим Дороган. Серед дівчат у класичній грі 2-е місце отримала Анастасія Глушко.

У категорії «юні надії» впевнену перемогу здобула харків’янка Василиса Куценко. Юна спортсменка з максимальною кількістю очок виграла всі три види гри. Також в цій категорії бронзову медаль в класичній грі завоювала Анастасія Пічка.

У командному заліку в класичній і швидкої іграх збірна Харківської області стала переможцем чемпіонату. У блискавичній грі харківська команда стала срібним призером.