Харківські спортсмени стали чемпіонами України з фігурного катання

Чемпіонами України з фігурного катання серед юніорів став харківський дует Дарина Попова і Володимир Бєліков. У сумі за коротку та довільну програми вони отримали від суддів 156.64 бали. Наприкінці 2018 року Дарина та Володимир стали володарями золотої медалі дорослого чемпіонату України. Загалом на змаганнях у Києві харківські спортсмени здобули 1 золоту та 2 бронзові нагороди. Друге місце на чемпіонаті серед юніорів у танцях на льоду з результатом 144.97 бали посіли кияни Марія Голубцова та Кирило Бєлобров, а бронзовими призерами стали харків’яни Софія Лізогуб і Данило Єфременко (121.10 бали). Ще одна харківська пара Анастасія Саммел та Микита Погорєлов посіли четверте місце … Читати далі Харківські спортсмени стали чемпіонами України з фігурного катання