«Харківські Соколи» програли «Миколаєву»

Поєдинок відбувся в Миколаєві. Підсумковий рахунок 81:73 на користь господарів поля. Початок першої чверті був за миколаївцями. Тон задали Конате і Омоера. «Соколи» були весь час в ролі наздоганяючих, у яких головним постачальником очок були легіонери Денді і Граф. У другій чверті харків’яни постійно відставали від суперників на 5-9 очок. У кінцівці періоду в боротьбі отримав травму Мусієнко, якого швидка допомога відвезла в лікарню з підозрою на струс мозку. А на велику перерву суперники пішли за рахунку 44:38. Третя чверть пройшла в такий же рівній боротьбі. Проте «Соколи» так і не змогли здолати суперника. Підсумок поєдинку – 81:73 на користь … Читати далі «Харківські Соколи» програли «Миколаєву»