Харківські самбісти вибороли золоті медалі на турнірі в Казахстані

У казахському місті Нур-Cултан відбувся міжнародний турнір з самбо на призи президента Казахстану. За підсумками змагань харків’яни завоювали золоту та дві бронзові нагороди. У складі збірної України на цьому турнірі виступили три харківські самбісти. Переможницею змагань стала Анастасія Шевченко. У фіналі вагової категорії до 64 кг вона перемогла Діану Жумабаєву з Казахстану. Ще одна харків’янка Анастасія Новікова посіла третє місце у вазі до 56 кг. В змаганнях серед чоловіків бронзовим призером у вазі до 68 кг став Кирило Мельниченко. Загалом на рахунку українських спортсменів на даному турнірі сім золотих та дві бронзові медалі. Нагадаємо. У Харкові пройшов всеукраїнський турнір з … Читати далі Харківські самбісти вибороли золоті медалі на турнірі в Казахстані