Харківські футболістки розгромно перемогли суперниць з Ужгорода

Харківський «Житлобуд-1» розпочав 1-й тур чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги матчем з уманськими «Пантерами».

У цьому протистоянні харків’янки встановили рекордний рахунок в особистих зустрічах із суперницями, вигравши 15:0.

Гра пройшла під повним контролем чинного чемпіона України – «Житлобуду-1». Харків’янки забили швидко – вже на 9 хвилині відзначилася Ольга Овдійчук. На 22 хвилині матчу відзначилася Садікоглу Біргюл. До кінця першого тайму відзначилися дублем Юлія Шевчук, Ольга Басанська, Ольга Бойченко та Любов Шматко.

У другому таймі характер гри зовсім не змінився. «Житлобуд-1» продовжував гостро атакувати та вже після шести хвилин від початку тайму збільшив свою перевагу зусиллями Ольги Бойченко. Далі відзначилися Дар’я Апанащенко, Анна Петрик, Алевтина Утицьких, знову Бойченко та Ольга Овдійчук.