Харківські борці завоювали золоті нагороди на чемпіонаті України

У Харкові пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів, на якому господарі змагань завоювали вісім нагород, в тому числі чотири золоті. Змагання зібрали близько 300 спортсменів віком до 20 років з усієї України. Харківські борці за результатами змагань здобули чотири золоті, дві срібні та дві бронзові медалі, а також посіли перше загальнокомандне місце. Чемпіонами України стали: – Христина Малявка (вагова категорія до 68 кг); – Каміль Керимов (вагова категорія до 57 кг); – Олександр Євсєєнко (вагова категорія до 61 кг); – Гліб Гринченко (вагова категорія до 86 кг); Срібним призером став Денис Бороган. Бронзові медалі здобули Олександр Пандоєв (вагова … Читати далі Харківські борці завоювали золоті нагороди на чемпіонаті України