Харків’яни успішно виступили на чемпіонатах України з таїландського боксу

Чемпіонати України з таїландського боксу муей тай серед молоді та серед юніорів та юнаків відбулися в Одесі. В обидвох змаганнях брали участь майже півтисячі учасників. У ЧУ серед молоді харківські спортсмени посіли третє загальнокомандне місце. Їхні результати в особистому заліку: 1 місце завоювали: Громницька Поліна – вагова категорія 48 кг (клуб ХНУВС) Скуріхін Єгор – вагова категорія 75 кг (ХНУВС) Дженай Русанна – вагова категорія 51 кг (ХНУВС) Ломова Аліна – вагова категорія 63,5 кг (ХНУВС) 2 місце вибороли: Батюк Євгеній – вагова категорія 91 кг (Аксиосфайт) Росоха Богдан вагова категорія 63,5 кг (ХНУВС) 3 місце посів Клєріні Максим – вагова категорія … Читати далі Харків’яни успішно виступили на чемпіонатах України з таїландського боксу