Харків’яни – переможці та призери ЧС із гирьового спорту

Чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів відбувся у Будапешті. До столиці Угорщини приїхало понад 400 спортсменів із 32 країн світу.

За підсумками змагань збірна України посіла почесне друге місце, поступившись лише росіянам. Свій внесок у командний успіх української команди зробили і представники Харкова.

Вероніка Гармаш перемогла у класичному двоборстві серед дорослих та юніорів у ваговій категорії до 68 кг та в естафеті. У поштовху двох гирь довгим циклом Вероніка посіла 3-е місце, у командній естафеті – 2-е.

У змаганнях юніорів Леонід Скідан виграв «бронзу» у двоборстві вагової категорії до 78 кг, а також у складі естафетної команди України у ривку піднявся на другий щабель п’єдесталу пошани.

Дві бронзові медалі на рахунку В’ячеслава Шудрова, який посів третє місце у змаганнях з довгого циклу в особистому заліку та у складі естафетної команди. В’ячеслав трохи не дотягнув до призового місця у змаганнях серед чоловіків, посівши 4 місце у довгому циклі.

Ще один харків’янин Валентин Харченко посів 4 місце у ваговій категорії до 68 кг за довгим циклом серед чоловіків.