Харків’яни успішно виступили на ЧУ з плавання

Чемпіонат України з плавання серед дорослих пройшов у Дніпрі. За підсумками змагань в активі збірної Харкова 16 медалей. На чемпіонаті України серед дорослих харківські спортсмени завоювали 8 золотих, 7 срібних і 1 бронзову медаль. 1 місце в 400-метрівці вільним стилем серед жінок виборола Карина Снітко. У чоловіків «золото» дісталося Богдану Белеменко, а «срібло» Данилу Сторожеву. Богдан Белеменко також став кращим і в запливі на 800 і 1500 метрів вільним стилем. У 200-метрівці на спині на перше місце п’єдесталу піднялася Марина Колесникова. Вона ж стала кращою і в 100-метрівці на спині. А ось дистанцію в 50 метрів харків’янка здолала другою. Максим Голубничий … Читати далі Харків’яни успішно виступили на ЧУ з плавання