Харків’янам не вдалося вибороти першість на чемпіонаті з пляжного волейболу

У Харкові пройшов другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу. Через тиждень після старту чемпіонату України з пляжного волейболу, в Харкові відбулися ігри другого туру. Серед чоловіків перемогу знову здобули Сергій Попов та Микола Бабич із Запоріжжя. У фіналі цей дует взяв гору над Дмитром Канаєвим (Первомайський) та Іллею Тюріним (Харків) з рахунком 2:0 (21:15, 21:13). В матчі за третє місце ще одні волейболісти із Запоріжжя Владислав Емельянчик і Олександр Касай виявилися сильнішими за харків’ян Ігоря Венгеровського і Дениса Бурми 2:0 (21:13 21:14). У жінок кращими стали Ганна Шумейко (Житомир) та Анастасія Нагорна (Київ), які в поєдинку за перше місце перемогли Марину Лісєєнкову (Харків) та Олену … Читати далі Харків’янам не вдалося вибороти першість на чемпіонаті з пляжного волейболу