Акробатичний рок-н-рол та бугі-вугі: Харків’яни у числі найкращих

Харківські спортсмени вибороли два десятки медалей на Кубку України та всеукраїнських змаганнях із акробатичного рок-н-ролу та бугі-вугі серед пар та серед команд формейшн, які відбулися у Запоріжжі. За перемогу турніру змагалися понад 500 спортсменів (дорослі, юніори, юнаки, діти, ІІІ – IV ранг) із 11 міст України. Збірна команда Харківської області виборола 10 золотих, 11 срібних та 7 бронзових медалей. Категорія «Основний клас контактний стиль»: Переможцями у найпрестижнішій категорії стали Дмитро Олійник/Ольга Іванчук, 2 місце – Єгор Алєйніков/Дар’я Дмитрук. У категорії «Юніори»: 2 місце – Владислав Конончук/Поліна Смоковська. 3 місце – Назар Діденко/Кіра Тимофєєва. У категорії «Юнаки»: 1 місце – Георгій … Читати далі Акробатичний рок-н-рол та бугі-вугі: Харків’яни у числі найкращих