Протягом доби через обстріли найбільше пожеж загасили в Київському районі міста Харкова

25-26 квітня рятувальники ДСНС здійснили 26 оперативних виїздів, з яких: 23 на ліквідацію пожеж, серед яких 14 — унаслідок обстрілів.

Також 9 пожеж сталося в екосистемах, приватному секторі та на об’єктах, які сталися з інших причин. Крім того, 3 рази виїжджали на ліквідацію наслідків ДТП та для допомоги населенню.

Пожежі, які були спричинені обстрілами, зафіксовані в Київському (3) районі міста Харкова, а також Харківському, Чугуївському (1) та Богодухівському (1) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі, а також автомобілі.

Так, 25 квітня о 13:07 унаслідок ракетного обстрілу сталося влучання в 12-поверховий житловий будинок у Київському районі Харкова. Внаслідок цього було зруйновано квартири на 3-му та 4-му поверхах з подальшим займанням. За наявною інформацією, о 14:10 рятувальникам удалося локалізувати вогонь на площі 250 м кв., а о 15:45 остаточно ліквідувати пожежу. На місці події працювало 25 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки. За попередньою інформацією, жертв та постраждалих немає.

Піротехнічні підрозділи ДСНС 61 раз виїжджали на знешкодження боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо.