В Ізюмському районі Харківської області оголошена військова приписка

З 10 січня по 31 березня 2019 буде проведена приписка до призовної дільниці Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату громадян 2002 року народження. Про це йдеться в наказі військового комісара Ізюмського об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Валерія Філюнкіна.

У наказі сказано, що на приписку викликаються всі громадяни, що народилися з 1 січня по 31 грудня 2002 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Ізюма та Ізюмського району, а також громадян старшого призовного віку, що не були приписані раніше. Потрібно прибути за адресою: м.Ізюм, вулиця Старопоштова, 37, в точно визначений час, маючи при собі документи, зазначені в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 1 лютого 2019 р маючи при собі документи, що засвідчують особу.

Керівникам підприємств, організацій, установ і навчальних закладів потрібно звільнити юнаків, яким необхідно прибути для приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку у військовий комісаріат.