По всій Харківській області випав перший сніг

На Харківщині триває ліквідація наслідків снігопаду. Триває повторна обробка небезпечних ділянок та розширення проїзної частини, наразі ускладнень руху немає.

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області, від вечора неділі до ранку понеділка на дорогах регіону працювало майже 150 одиниць дорожньої техніки. Загалом було розчищено 1800 км доріг загального користування державного значення.

Найскладнішою ситуація була на Ізюмському напрямку, де опади були найінтенсивнішими. Товщина снігового покриву в середньому сягнула 10 сантиметрів, зазначили у Службі.

Як повідомили «Обрії Ізюмщини», впала опора пішохідного мосту в Ізюмі. Після звільнення міста, комунальні служби полагодили міст, але він все одно залишається в аварійному стані.  Вчора пошкоджений пілон впав у річку. Серед людей постраждалих немає.

Проїзд автодорогами державного значення Харківщини було забезпечено, скарги та ДТП, що сталися через незадовільну якість покриття – відсутні. Перебоїв та затримок у русі автотранспорту не зафіксовано.

У місті Харкові до робіт з прибирання снігу залучили 1948 працівників комунальних підприємств.

Як повідомили в Департаменті житлово-комунального господарства, в місті також працює 84 одиниці автотракторної техніки та 71 засіб малої механізації.

Нагадаємо.