Останні новини

Харківська область залишається рекордсменом з поширення COVID-19

Станом на 24 вересня в Харківській області нові випадки коронавірусу зафіксували в усіх районах.

Як повідомляють в обласному центрі контролю і профілактики хвороб, за добу діагноз COVID-19 підтвердили в 948 жителів Харківщини. Найбільше захворілих у Харківському – 782, з них – 706 – жителі Харкова.

Як розповів директор інфекційної лікарні Павло Нартов: «Наш лікувальний заклад розрахований на 330 ліжок, на ранок у нас перебували 290 хворих, 40 ліжок вільних». Нартов додав, що за добу до лікарні госпіталізують близько 20 нових пацієнтів і приблизно стільки ж виписують.

Чотири області в Україні, в тому числі і Харківська можуть перейти в «червону зону» карантину в найближчі 2-3 тижні. За словами головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, це викликано швидкими темпами поширення інфекції в Україні.

«Станом на 24 вересня 9 регіонів демонструють ознаки «помаранчевої» зони. Також чотири регіони можуть перейти в «червоний» рівень в найближчі 2-3 тижні», – сказав Кузін.

У «червону» зону можуть перейти такі області: Харківська, Житомирська, Луганська, Львівська.

Довідково. За весь період пандемії на Харківщині лабораторно підтвердили 161 тисячу 80 випадків захворювання на COVID-19. З них 148 469 людей одужали, а 3 857 захворілих померли.

Нагадаємо.