Останні новини

Харківщина може перейти в «жовту» карантинну зону

Харківська область найближчими днями може вийти з «помаранчевої зони» карантину.

У Харківській області перевищений один із трьох показників для визначення регіону зі значним поширенням Covid-19. Рівень госпіталізацій складає 61,8 при нормі не більше 60 на 100 тисяч населення.

Громадянам нагадують, що на території області сформовані мобільні бригади, що здійснюють перевірки. До них входять представники Нацполіції і Держпродспоживслужби. Щодня вони проводять моніторинг різних об’єктів і підприємств різних форм власності.

Довідково. Кабмін посилив карантинні обмеження  у «жовтій» зоні. Бізнес і громадські заклади зможуть працювати лише за умови вакцинації однією дозою всього колективу. Відвідувачі так само мають бути вакциновані. Передбачено скорочення дії так званих «жовтих» ковід-сертифікатів, які стосуються 1 дози. Також скорочено термін дії цих сертифікатів у чотири рази – до 20 днів, замість 120.

Згідно з нововведеннями, сертифікати необхідно буде зчитувати через застосунок «Дія», а не лише перевіряти візуально їхню наявність. Штраф за недотримання правил становить від 34  до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо.