Учитель фізико-математичного ліцею отримав державну нагороду

Почесному громадянину міста Харкова, заслуженому вчителю України, викладачеві Харківського фізико-математичного ліцею №27 Іллі Гельфгату вручили орден Держави.

Вищий ступінь відзнаки України на святковому параді у Києві на Хрещатику йому вручив Президент України Володимир Зеленський.

Звання Героя України Іллі Гельфгату було присвоєно за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку національної освіти, впровадження інноваційних методів навчання, багаторічну плідну педагогічну діяльність.

Довідково. Ілля Гельфгата народився в Харкові, закінчив Харьквівський державний университет ім. Горького. З 1988 року працює у Харківському фізико-математичному ліцеї №27. Автор і співавтор багатьох збірників задач, довідників, методичних посібників. Ілля Маркович очолює кафедру вчителів фізики ліцею. Підготував багатьох переможців обласного та республіканського етапів Всеукраїнських олімпіад з фізики. Також учні Іллі Гельфгата – переможці міжнародних олімпіад з фізики. Серед випускників вчителя – кандидати та доктори наук, вчителі, керівники різних підприємств.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступеня, нагрудним знаком «Відмінник народної освіти».

Нагадаємо.