Спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» відсвяткувала перший ювілей

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у відзначенні десятирічного ювілею обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість».

Звертаючись до педагогічного колективу та учнів провідного навчального закладу Слобожанщини, Сергій Чернов наголосив, що десять років тому Харківська обласна рада ухвалила вивірене управлінське рішення, створивши такий заклад у якому навчатимуться найталановитіші діти зі всіх куточків області.

«Ваша творчість, музичні і танцювальні композиції пронизані обдарованістю. На моє глибоке переконання, той багатий досвід, яким з вами щедро діляться викладачі, ваш потяг до новітніх тенденцій та освоєння сучасних технологій дозволяють школі впевнено дивитися вперед. Підтвердженням цього є той факт, що школа-інтернат «Обдарованість» упродовж усього існування входить до сотні найкращих навчальних закладів України», – сказав очільник облради.

Під час урочистостей Сергій Чернов відзначив кращих викладачів грамотами та подяками голови обласної ради, побажав їм здійснення задумів, багатого врожаю на освітянській ниві та якнайширшої реалізації професійного потенціалу.

«Нехай навчання у «Обдарованості» буде не лише процесом засвоєння фундаментальних знань, а й наукою жити в мирі та злагоді з людьми і власною совістю», – вітаючи присутніх сказав голова обласної ради

Довідково. Спеціалізована школа-інтернат «Обдарованість» створена 2009 рік рішенням XLІІ сесії V скликання Харківської обласної ради. У школі навчаються учні з усіх районів і міст обласного підпорядкування Харківської області. Найбільше – з Балаклійського, Лозівського, Чугуївського, Печенізького, Куп’янського районів, м. Лозової, Ізюма, Люботина.

Нагадаємо.