Останні новини

Для провайдерів змінили правила роботи

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України підготувала правила безпеки в кіберпросторі. Інформацію оприлюднено прес-службою Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«З метою виконання завдань, передбачених рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Про надзвичайні заходи щодо забезпечення державного суверенітету і незалежності України і введення воєнного стану в Україні», введеного в дію Указом Президента України від 26.11.2018 № 390, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України були підготовлені правила безпеки в кіберпросторі, які важливо знати і дотримуватися користувачеві для підвищення безпеки при користуванні сучасними цифровими пристроями», – йдеться в повідомленні.

У Нацкомісії рекомендували операторам, провайдерам телекомунікацій поширити серед користувачів правила безпеки в кіберпросторі. З новими правилами безпеки в кіберпросторі мають ознайомитись всі, хто працює в цьому напрямку.

ХАРКІВСЬКИЙ ВИМІР

ПОБАЧИТИ НОВИНИ