У 2019 році свої роботи надіслали майже півтори тисячі авторів з 98 країн світу.
Фестиваль має багато номінацій у двох блоках: діти для дітей і роботи для дітей.
«Сам фестиваль – це свято, яке триває чотири дні. Він безкоштовний, оргкомітет забезпечує проживання та харчування протягом всіх чотирьох днів. На фестиваль з’їжджаються як діти, які роблять відео, так і професіонали, які створюють кінофільми для дітей з усього світу», – розповів виконавчий директор медіафестивалю Володимир Дягілев
Окрема позиція фестивалю відводиться спеціальній номінації «Місцеве самоврядування – це ми!», що підтримується впродовж восьми років Радою Європи.
Діти знімають відео про демократію, децентралізацію, про свою громаду.
«Насправді номінація «Місцеве самоврядування – це ми!» дозволяє виконувати розгалужене, навіть комплексне завдання. Дитячі студії, готуючи відео про врядування своїх громад, насамперед, дізнаються, що ж це таке. Тобто, навчаються. Здобуваючи перемогу і мандруючи до Страсбурга, вони сповнюються впевненості у власних силах та прагнуть нових звершень», – підкреслив президент фестивалю, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Умовами фестивалю дозволяється зняти і змонтувати відео навіть у смартфоні. Але, говорять організатори, для успіху проекту важливо не лише розповідати, наприклад про самоврядування, але й врядувати самим.
Свої роботи надсилайте до 31 травня 2020 року до оргкомітету медіафестивалю «Дитятко»: fest@dytiatko.org.ua
Про правила участі та всі номінації конкурсу можна дізнатись на сайті фестивалю «Дитятко».
Нагадаємо.