Золота медаль у чемпіонаті з греко-римської боротьби

Харків’янин завоював золоту медаль у боротьбі греко-римським стилем на змаганнях у Румунії. Семен Новіков переміг діючого чемпіона Європи.

Участь у чемпіонаті беруть найстльніші борці віком до 23 років з усього світу. Перші комплекти нагород вже розіграли представники греко-римського стилю. У ваговій категорії до 87 кг чемпіоном став харків’янин Семен Новіков.

Харків’янин стартував з перемоги над суперником з Єгипту, потім здолав борця з Хорватії та вийшов до півфіналу, де отримав переконливу перемогу 8:5 над діючим чемпіоном Європи U23 Ісламом Аббасовим з Азербайджану.

Перемогу харківський борець одержав і у фіналі. Кубинця Даніеля Хечаваррія Новіков здолав з рахунком 10:2 та здобув золоту медаль чемпіонату світу U23.