Успішний виступ Харківських самбістів

У Києві відбулись змагання серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо.

Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів з 22 регіонів країни. Харків’яни повернулися додому з 4 золотими, 2 срібними, 7 бронзовими нагородами та третім місцем у загальнокомандному заліку.

Золоті нагороди були завойовані в спортивному розділі самбо. Дмитро Томашевський здобув перемогу в ваговій категорії до 57 кг. У фінальному двобої харківський самбіст здолав Анатолія Кулібабу з Вінницької області.

Кирило Мельниченко виборов золоту медаль у ваговій категорії до 68 кг, перемігши у фіналі представника Івано-Франківської області Михайла Свідрака.

Владислав Березка став чемпіоном України в ваговій категорії понад 100 кг. Харків’янин успішно дійшов до фіналу, де переміг Артура Мовсумова із Запорізької області.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 60 кг золоту медаль виборола харків’янка Владислава Нецвіт. У фіналі вона здолала суперницю з Одеської області Марію Рибачук.

Срібні нагороди здобули: Артур Мартіросян (спортивний розділ, вагова категорія – до 62 кг), який у фіналі поступився Костянтину Ноткіну з Чернігівської області, та Дмитро Тимофеєв (бойовий розділ, вагова категорія – до 62 кг), який у фіналі поступився Дмитру Бородіну з Дніпропетровської області.

Бронзовими призерами в спортивному розділі стали: Грачик Осіпян (вагова категорія – до 52 кг), Сафгулу Халілов (вагова – до 57 кг), Заур Ужуєв та Данило Дрозд (обидва: вагова категорія – до 68 кг).

У бойовому розділі бронзові медалі завоювали: Сергій Деркач (вагова категорія – до 52 кг), Бачукі Багішвілі (вагова категорія – до 68 кг) та Юрій Осипенко (вагова категорія – до 82 кг)

У загальнокомандному заліку перемогу одержали самбісти Києва, друге місце було за командою Одеської області, а замкнула трійку найкращих збірна Харківської області.

За матеріалами: Kharkiv Sport.