Успішний виступ харків’ян на Чемпіонаті України з плавання

Харків’яни в цих змаганнях завоювали 28 нагород. Зокрема, серед дорослих – одна золота медаль, вісім срібних і чотири бронзові нагороди Чемпіонату України з плавання.

Чемпіонкою країни на дистанції 400 м вільним стилем стала 15-річна Карина Снітко. Крім того, на її рахунку була срібна медаль на дистанції 200 м вільним стилем та бронзова – на дистанції 100 м вільним стилем.

Також призерами чемпіонату України стали:

Максим Голубничий – 2-е місце 200 м комплексним плаванням, 2-е місце 400 м комплексним плаванням;
Марина Колесникова – 2-е місце 100 м на спині, 2-е місце 200 м на спині;
Тетяна Євмінова – 2-е місце 200 м комплексним плаванням;
Аліса Манойло – 3-е місце 50 м батерфляєм;
Еліна Мясоєдова – 3-е місце 1500 м вільним стилем;
Данило Сторожев – 3-е місце 800 м вільним стилем.

Герман Фень – 2-е місце 50 м на спині, 2-е місце 100 м на спині;

У змаганнях серед молоді на рахунку господарів акваторії – харківських плавців були 10 золотих, три срібні та дві бронзові медалі.

Переможцями та призерами стали:
Карина Снітко – 1-е місце 400 м вільним стилем, 1-е місце 100 м вільним стилем, 1-е місце 200 м вільним стилем, 3-е 800 м вільним стилем;
Герман Фень – 1-е місце 50 м на спині, 1-е місце 100 м на спині, 2-е місце 200 м на спині;
Аліса Манойло – 1-е місце 50 м батерфляєм, 2-е місце 50 м вільним стилем;
Богдан Белеменко – 1-е місце 1500 м вільним стилем, 3-е місце 400 м вільним стилем;
Данило Сторожев – 1-е місце 800 м вільним стилем;
Тетяна Євмінова – 2-е місце 200 м комплексним плаванням.

Цей чемпіонат став одним з етапів підготовки збірної України до чемпіонату світу, який з 21 по 28 липня відбудеться в Кореї, а також юніорського чемпіонату світу, який з 20 по 25 серпня буде приймати Угорщина.