Турнір з тхеквондо пройшов у Харкові

Турнір на кубок Харківського клубу «Білий ведмідь» пройшов вперше. У змаганнях взяли участь близько 450 спортсменів у віці від 6 до 15 років.

Серед учасників – харків’яни, а також гості з Донецької та Полтавської областей.

За підсумками турніру перемогу в командному заліку вибороли представники харківського спортивного клубу «Сомбре», на рахунку яких було 45 золотих нагород.

Друге місце зайняли тхеквондисти СК «Білий ведмідь», які завоювали 37 золотих медалей.

На третій позиції призерів – збірна Полтавської області (18 золотих медалей).

В особистих змаганнях високі результати показали Данило Музика та Владислав Медведєв з клубу «Білий ведмідь», які стали переможцями в змаганнях серед юніорів у вагових категоріях до 65 кг і до 60 кг, відповідно.

Крім того, Данило Музика став абсолютним чемпіоном турніру.

Цей турнір став одним з етапів підготовки харківських спортсменів до чемпіонату світу з тхеквондо ITF, який в кінці серпня відбудеться в Болгарії.

Довідково. Спортсмени клубу «Білий ведмідь» неодноразово ставали переможцями і призерами чемпіонатів Європи та світу. Так, з цьогорічного чемпіонату Європи вихованці клубу привезли три золоті медалі. Чемпіонами Європи стали Рубен Григорян, Данило Індиченко і Микола Нараєвський.