Перша перемога у новому сезоні ХК «Динамо»

9 січня на виїзді харківська команда зустрілась з київськими «Крижаними Вовками». Поєдинок відбувся в рамках 28-го туру чемпіонату України з хокею.

За інформацією прес-служби турніру, перший період пройшов у рівній боротьбі, адже відзначитися могли обидві команди.

У «Крижаних Вовків» проявляв активність Кирило Фроленко — шайба після його удару відлетіла в штангу. Потім динамівці стали частіше атакувати ворота суперника. Втім, відмінно діяли голкіпери обох команд — Віталій Власенко у господарів і Владислав Гурко в складі харків’ян.

Відкрити рахунок у зустрічі вдалося гостям: в середині другого періоду точно пробив Олександр Праведний. Подвоїти перевагу підопічним Олександра Кулікова вдалося ще до перерви. 0:2.

У третьому періоді харківський клуб зміцнив своє лідерство. Точні кидки на рахунку Богдана Наливайка, Дмитра Халіна і Артема Кобікова. Кияни зуміли відповісти лише «голом престижу» у виконанні Олександра Давиденка.

5:1 — харків’яни здобули першу перемогу в 2019 році.