Перемога Харківська команда з регбіліг

Харківська команда виграла чемпіонат України 2018 року з регбіліг.

У Львові на стадіоні Юність відбувся гранд фінал Суперліги 2018 року з регбіліг. Третій рік поспіль у фіналі зустрілись Lviv Sokil-Tigers (Львів) та Kharkiv Legion XIII-Giants (Харків).

Впевнену перемогу здобули харків’яни з рахунком 46:14. Це була вже десята перемога Kharkiv Legion XIII-Giants у чемпіонатах України.

Як повідомляє Українська федерація регбіліг, перша половина першого тайму була за Tigers, більш того вони відкрили рахунок спробою Артема Глинки. Але наприкінці першого тайму гості відповіли трьома спробами Тараса Колесника, Євгена Трусова, Богдана Веприка та двома влучними реалізаціями Олександра Скорбача.

Після перерви у другому таймі Kharkiv Legion XIII-Giants почав набирати оберти. Львів’яни, у свою чергу, наздогнати відрив вже не зуміли.