Паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу

Участь у змаганнях взяли спортсмени з 21 країни. В складі збірної команди України успішно виступили харків’янки Людмила Ляшенко та Оксана Шишкова.

Перший етап Кубку світу з лижних перегонів та біатлону сезону 2018-2019 років серед паралімпійців відбувся у фінському місті Вуокатті.

Харківські спортсмени завоювали 2 золоті, 5 срібних та 3 бронзові медалі.

На рахунку Оксани Шишкової, яка виступає в змаганнях серед жінок з вадами зору, були 2 золоті нагороди (у лижних перегонах – на короткій дистанції та на середній дистанції – у біатлоні), а також 4 срібні медалі (на середній дистанції – у лижних перегонах, спринті, біатлону та класичних перегонах – з біатлону).

Людмила Ляшенко, яка виступає в змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в категорії «стоячи», виборола 1 срібну (на короткій дистанції – у лижних перегонах) та 3 бронзові медалі (спринт, лижні перегони та класичних перегонах з біатлону).

Загалом на цьому етапі Кубка світу українські паралімпійці-лижники завоювали найбільшу за суперників кількість нагород – 30. З них – 5 золотих, 14 срібних та 11 бронзових, але в медальному заліку посіли третє місце. Друге було за збірною Норвегії (7-3-0), а перше виборола команда США (8-2-3).

Наступний етап Кубка світу відбудеться з 12 по 19 січня в Швеції.

За матеріалами: Kharkiv Sport.