Медалі Міжнародного турніру з боксу

Харків’яни вибороли сім медалей на Міжнародному турнірі з боксу. Змагання проходили  у Харкові і зібрали спортсменів з різних країн.

Зокрема, участь у турнірі взяли боксери з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Грузії, Румунії, Хорватії та України.

За підсумками змагань збірна України завоювала вісім золотих, сім срібних та 13 бронзових нагород і посіла перше загальнокомандне місце.

На рахунку харківських боксерів – три золоті та чотири бронзові нагороди. Перемогу в ваговій категорії до 57 кг отримав В’ячеслав Бригаденко.

Микита Горбатенко завоював золоту медаль у вазі до 70 кг.

Харків’янин Матвій Ряжба став переможцем у ваговій категорії до 80 кг.

Бронзові медалі здобули: Данило Дрижак (вагова категорія – 44-46 кг), Дмитро Солянік (вагова категорія – до 48 кг), Іван Літвін (вагова категорія – до 50 кг), Семен Орлов (вагова категорія – до 57 кг).