Харківські спортсменки успішно виступили на велогонках в Сербії

Харківська спортсменка Ірина Попова здобула золоту медаль у багатоденних перегонах з велоспорту маунтенбайк.

Змагання проходили з 2 по 5 травня відбулись у місті Нові-Сад.

У жіночій елітній групі Ірина лідирувала на усіх чотирьох етапах змагань: індивідуальні перегони на час, марафон на 60км, велосипедний шорт-трек та крос-кантрі, а її загальний час склав 5 годин 46 хвилин 26 секунд.

Сербську спортсменку Теодору Савич-Попович, яка посіла друге місце, Ірина випередила в підсумковому протоколі на 14 з половиною хвилин.

Третє місце в цих перегонах посіла ще одна вихованка харківського велоспорту Марія Шерстюк, яка зараз виступає за Київ. Її результат був 6:16:14.

У чоловічих перегонах у кроці від п’єдесталу зупинився харків’янин Олександр Коняєв. Він посів четверте місце, поступившись двом словацьким та угорському велогонщику.