Харківські боксери вибороли медалі всеукраїнського турніру

ХХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. Відбувались змагання з 19 по 23 грудня в манежі харківської КДЮСШ «ХТЗ» .

Участь у змаганнях взяли спортсмени до 18 років з 17 областей України.

Переможцем турніру в ваговій категорії до 52 кг став Данило Катьохін. У півфіналі він здолав іншого харківського боксера Маркоса Пенью, а у фінальному двобої переміг Алі Даглі з Київської області.

У ваговій категорії понад 91 кг до фіналу пробився харківський боксер Андрій Кошкаров, але в поєдинку за «золото» поступився Андрію Халецькому із Запоріжжя.

Також переможцями турніру стали боксери з Київської, Одеської, Львівської та Хмельницької областей.

Додатково. Ці змагання, за традицією, стали завершальними у календарі українського боксу. В наступному році буде насичений календар як в українському, так і в міжнародному боксі. Один з найголовніших стартів відбудеться влітку в Аргентині – юнацькі Олімпійські ігри. Претендентів на отримання ліцензій є і харківські боксери.