Харківські бадмінтоністки завоювали медалі в Польщі

Міжнародний юнацький турнір відбувся у місті Медика, на якому харківські спортсмени завоювали п’ять нагород.

Участь в змаганнях взяли бадмінтоністи з Польщі, Білорусі та України, які розіграли медалі в чотирьох вікових групах. У старших вікових групах успішно виступили харків’яни, завоювавши 3 золоті і 2 срібні медалі.

У віковій категорії U-15 дві золоті медалі завоювала Софія Лаврова. Вона перемогла в жіночій «одиночці», вигравши у фіналі 21: 7, 21:14 в іншої харків’янки Анастасії Єрохіної. Також Софія разом Анастасією Єрохіною перемогли в парній жіночій категорії.

Ще одну золоту медаль завоювала Олександра Боцман, яка стала переможницею в жіночій одиночній категорії серед спортсменок U-13. У фіналі вона з рахунком 21:18 21:12 виграла у харківській бадмінтоністки Дар’ї Кошечкин, яка, відповідно, зайняла друге місце.