Харків’янка стала бронзовою призеркою турніру з боксу

З 12 по 17 березня в Астані пройшов міжнародний турнір з боксу серед жінок. Вихованка харківської спортивної школи Юлія Циплакова завоювала бронзову медаль.

Юлія Циплакова перемогла у ваговій категорії до 57 кг за одноголосним рішенням суддів. ЇЇ суперницею була спортсменка з Узбекистану.

В півфіналі з рахунком 1: 2 Циплакова поступилася місцевій спортсменці Саніі Султанкізі, яка в підсумку стала переможницею змагань.

В цілому на турнірі в Казахстані жіноча збірна України завоювала дві золоті, дві срібні, бронзову медалі і посіла друге місце в загальнокомандному заліку.

Півфіналістками боксерського турніру найвищої категорії на призи Марії Вольнової стали: Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг), Юлія Циплакова (57 кг), Марія Бова (64 кг).