17 медалей на турнірі з бадмінтону у харків’ян

Участь у всеукраїнському турнірі, який відбувся у Дніпрі, взяли 132 спортсмена з України і Молдови. Медалі були розіграні в двох вікових групах: 2001 і 2004 рік народження. За підсумками турніру на рахунку харків’ян було 7 золотих, 6 срібних і 4 бронзові медалі.

У молодшій віковій групі в жіночій одиночній категорії на п’єдесталі були харків’янки. Золоту медаль завоювала Євгенія Кантемир, срібну – Софія Лаврова, а Варвара Фролова стала бронзовим призером.

У змаганнях серед юнаків в молодшій групі Євген Столовий завоював золоту медаль в одиночній категорії, срібну – в парній з іншим харків’янином Олексієм Титовим, а також отримав «золото» в змішаній категорії разом зі спортсменкою з Дніпра Ольгою Тихорською.

У старшій віковій групі в жіночій одиночній категорії харківські бадмінтоністки розділили між собою всі медалі. Перемога дісталася Поліні Бугрова, Марія Столяренко завоювала срібну медаль, а Софія Демиденко – бронзову.

У жіночій парній категорії золоту медаль отримали Марія Столяренко та Варвара Фролова. Ще один харківський дует – Яна Собко і Варвара Тішенінова – посіли третє місце.

У змішаній парній категорії перемогу здобули Марія Столяренко та Олег Амосов з Дніпра, цей дует переграв у фіналі Поліну Бугрову і одесита Миколи Козубенко.

Крім того, в змішаній парній категорії Варвара Фролова і Микита Єременко з Дніпра зайняли друге місце, а Євгенія Кантемир з Єгором Леонтьєвим з Дніпра – третє.