15 медалей на змаганнях з сумо у Харкові

Участь у змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 11 регіонів країни. Незважаючи на потужну конкуренцію, харківські Суматори показали свій високий рівень майстерності і завоювали 2 золоті, 6 срібних, 7 бронзових нагород і посіли перше загальнокомандне місце.

Переможцями Кубка стали: Іван Обрезанов (вагова категорія – до 100кг) і Максим Олешко (вагова категорія – понад 115кг). Крім того, на рахунку Олешка бронзова медаль, яку він завоював в абсолютній вазі.

Срібні медалі отримали: Таїсія Редченко (вагова категорія – понад 95кг і в абсолютній категорії), Андрій Анненков (вагова категорія – до 92кг), Сарачан Іван (вагова категорія – понад 115кг).

Також дві срібні медалі були здобуті в командних змаганнях. Чоловіча команда, в складі якої виступали Максим Олешко, Іван Сарачан і Демид Караченко, в фіналі поступилася суперникам з Сумської області, а жіноча, до складу якої увійшли Таїсія Редченко, Вікторія Сукретная і Катерина Москальова, – спортсменкам з Вінницької області.

Бронзовими призерами Кубка стали: Вікторія Сукретная (вагова категорія – до 55 кг), Катерина Москальова (вагова категорія – до 80 кг), Демид Караченко (вагова категорія – до 85кг), Дмитро Беленець (вагова категорія – до 92кг), Дмитро Піріпіліца (вагова категорія – до 100 кг), Аркадій Рубін (вагова категорія – до 100кг).

Довідково. На чемпіонаті світу 2018 року збірна України посіла друге загальнокомандне місце. На юнацькому чемпіонаті Європи збірна до 16 років посіла перше загальнокомандне місце, а до 14 років – друге.